1. No cik gadiem var braukt ar elektrokartingu?

Ar elektrokartingu var braukt apmēram no 4 gadu vecuma tiklīdz ir iespējams aizsniegt stūri un pedāļus (augums apmēram 1,10 metrs). Pēc vajadzības ir arī pielāgojama braukšanas jauda, lai pirmajā reizē justos drošāk.

2. Līdz cik gadiem skaitās bērns?

Bērns elektrokartingu hallē skaitās ar augumu līdz 1,5 metri (kamēr tas spēj braukt ar bērnu elektrokartingu). Vecums to nenosaka, to nosaka augums attiecībā pret kartingu. Ja bērns ir garāks par 1,5 metriem, tad tas brauc ar pieaugušo kartingu un biļetes cena ir kā pieagušajam, atskaitot gadījumus, ja tiek ņemti ģimenes vai ballīšu komplekti.

3. Vai pie mums var rīkot ballītes?

Jā, pie mums var rīkot dažāda veida ballītes: dzimšanas dienas, vecpuišu, vecmeitu, uzņēmuma pasākumus. Noorganizēsim Jūsu vēlmēm atbilstošu ballīti. Esam fleksibli un pielāgojamies konkrētā pasākuma specifikai.

4. Ar ko atšķiras elektrokartings no iekšdedzes kartinga?

Tie pamatā atšķiras ar to, ka vieni darbojas uz degvielu, bet otri uz elektrību. Elektrokartingu priekšrocības: lielāka starta jauda mazākā distancē, pielāgojama jauda klientam, pēc brauciena drēbes nav ar degvielas izplūdes smaku, mazāki trokšņi un vibrācijas. Vairāk sporta un komforta vienlaikus.

5. Vai nepieciešams veikt iepriekšēju rezervāciju?

Noteikti labāk ir veikt rezervāciju zvanot: 27880035 vai rakstot info@bsrliepaja.lv, jo tādējādi Jūs varat būt droši, ka rezervētajā laikā Jums būs pieejami braucieni un nenāksies gaidīt līdz pat stundai rindā.

6. Vai drīkst vizināt mazu bērnu klēpī?

Jā, māzu bērnu drīkst vizināt klēpī, bet tas ir speciāli jāpiesaka. Vecāks paraksta  atbildības uzņemšanās veidlapu par bērna drošību. Šādā gadījumā Jūs trasē tiksiet laisti vieni paši vai kopā ar ģimenes locekļiem, bet ne ar citiem braukt gribētājiem.

7. Vai tie ir Latvijā ražotie elektrokartingi?

Liepājas kartingu hallē ir pirmās pārbūves sērijas un pirmie prototipi elektrokartingiem, ko izgatavo Blue Shock Race. Galējās BSR2018 kartingu versijas, ko izgatavo Blue Shock Race Liepājas hallē, parādīsies tuvāko mēnešu laikā.

8. Vai ar elektrokartigniem var piedalīties sacensībās?

Jā, Latvija ir kļuvusi par pirmo valsti Pasaulē ar nacionālo elektrokartingu čempionātu un tajā var piedalīties ikviens interesents. Sporta elektrokartingus ir iespēja iegādāties no Blue Shock Race, jebkurai no sacīkšu klasēm elektrokartingu grupā.

9. Vai Liepājas kartingu hallē var trenēties?

Jā, pie mums ir bērnu kartingu skoliņa, kuru vada treneris Viktors Ellers, asistente Ilze Kidika un vieslektors Mārtiņš Sesks. Kartingu skoliņā bērni apgūst pašus pamatus, lai brauktu ar elektrokartingiem sacensībās (kartingu vadību, kontroli, mehāniku, trases trajektorijas un citas zināšanas).

10. Vai hallē ir arī citas aktivitātes?

Jā, Liepājas kartingu hallē ir arī virtuālās realitātes simulātori, Mario kartu sacīkstes, Virtuālais Boks un Dejas, kā arī citas atrakcijas pēc pasūtijuma. Halles mērķis ir nodrošināt plašas izklaides iespējas gan lieliem, gan maziem.

11. Vai ir iespējams iegādāties dāvanu kartes un kādā vērtībā?

Jā, pie mums dāvanu kartes ir pieejamas jebkādā vērtība sākot no 10 Eiro. Dāvanu karti vari izmantot uz jebkuru mūsu piedāvāto halles atrakciju, kā arī pa daļām. (vairākās apmeklējuma reizēs).